Våre ansatte

 

Frode Salvesen

Marianne Bremnes

Generalsekretær
E-post: marianne@livsgledeforeldre.no
Mobil: 971 85 848

Frode Salvesen

Frode Salvesen

Administrasjons- og økonomileder
E-post: frode@livsgledeforeldre.no
Mobil: 907 55 902

Christine Sandø Lundemo

Christine Sandø Lundemo

Fungerende avdelingsleder Livsgledehjem
E-post: christine@livsgledeforeldre.no
Mobil: 924 57 581

Stian Bakke

Stian Bakke

(I gradert foreldrepermisjon)
Kommunikasjonsleder
E-post: stian@livsgledeforeldre.no
Mobil: 461 27 171

Kristin Indal

Kristin Indal

Fagutvikler / Midlertidig ansvarlig for skoler
E-post: kristin@livsgledeforeldre.no
Mobil: 977 06 943

Knut Wetting

Knut Rane Frengen Wetting

Veileder og sertifisør Livsgledehjem
E-post: knut@livsgledeforeldre.no
Mobil: 924 35 698

Beate Olimstad

Beate Olimstad

Administrasjonskonsulent
E-post: beate@livsgledeforeldre.no
Mobil: 408 13 141

Mia Solberg

Mia Solberg

Veileder og sertifisør Livsgledehjem
E-post: mia@livsgledeforeldre.no
Mobil: 408 13 140

Frøydis Høyem

Frøydis Høyem

Veileder og sertifisør Livsgledehjem
E-post: froydis@livsgledeforeldre.no
Mobil: 930 55 168

Annbjørg Lyngås

Annbjørg Lyngås

Veileder og sertifisør Livsgledehjem
E-post: annbjorg@livsgledeforeldre.no
Mobil: 926 13 075

Anne Grasbakken

Anne Grasbakken

Veileder og sertifisør Livsgledehjem
E-post: anne@livsgledeforeldre.no
Mobil: 482 95 786

Tanja Hopsø

Tanja Hopsø

Veileder og sertifisør Livsgledehjem
E-post: tanja@livsgledeforeldre.no
Mobil: 952 63 110

Lene Sødal

Lene Sørumshagen Sødal

Koordinator Livsgledehjem
E-post: lene@livsgledeforeldre.no
Mobil: 413 27 636

Gry Oanes Solbakken

Gry Oanes Solbakken

Veileder og sertifisør Livsgledehjem
E-post: gry@livsgledeforeldre.no
Mobil: 924 93 483

Kaja Solhaugen

Kaja Solhaugen

Veileder og sertifisør Livsgledehjem
E-post: kaja@livsgledeforeldre.no
Mobil: 408 13 142

Borghild Hildrum

Borghild Hildrum Tverdal

(I foreldrepermisjon)
Avdelingsleder Livsgledehjem
E-post: borghild@livsgledeforeldre.no
Mobil: 909 54 026

Ingvild Finstad

Ingvild Finstad

(i foreldrepermisjon)
Rådgiver frivillighet
E-post: ingvild@livsgledeforeldre.no
Mobil: 481 38 335

Silje Solbakken

(I foreldrepermisjon)
Leder Frivillighet og Utdanning

E-post: silje@livsgledeforeldre.no
Mobil: 926 36 809

E-post: post@livsgledeforeldre.no
Sentralbord: 934 98 500 (man-fre kl. 8-16)
Kristiansand: Markensgate 35 (2. etasje), 4612 Kristiansand
Trondheim: Kongens gate 36, 7012 Trondheim
Oslo: Besøksadresse: Sentralen, Øvre Slottsgate 3, 0154 Oslo. Postadresse: c/o Sentralen, PB 183, 0102 Oslo

Org. nr: 991 324 518
© 2005-2016 Livsglede for Eldre

Engasjer deg!

Bli livsgledevenn, meld deg inn i lokallag eller støtt oss.