Våre ansatte

Hva kan vi hjelpe deg med?
Silje Solbakken

Birgitte Brekke

Generalsekretær
E-post: birgitte@livsgledeforeldre.no
Mobil: 906 40 993

Økonomisjef Frode Salvesen

Frode Salvesen

Administrasjons- og økonomisjef
E-post: frode@livsgledeforeldre.no
Mobil: 907 55 902

Borghild Hildrum

Borghild Hildrum

Avdelingsleder og FoU-ansvarlig Livsgledehjem
E-post: borghild@livsgledeforeldre.no
Mobil: 909 54 026

Kristin Indal

Kristin Indal

Fagutvikler / Midlertidig ansvarlig for Livsgledepedagogikk
E-post: kristin@livsgledeforeldre.no
Mobil: 977 06 943

Silje Solbakken

Silje Solbakken

I barselpermisjon
Leder Frivillighet og Utdanning
E-post: silje@livsgledeforeldre.no
Mobil: 926 36 809

Lene Sødal

Lene Sørumshagen Sødal

Koordinator Livsgledehjem
E-post: lene@livsgledeforeldre.no
Mobil: 413 27 636

Kristin Indal

Ingvild Kristiansen

Rådgiver frivillighet
E-post: ingvild@livsgledeforeldre.no
Mobil: 481 38 335

Annbjørg Lyngås

Annbjørg Lyngås

Veileder og sertifisør Livsgledehjem
E-post: annbjorg@livsgledeforeldre.no
Mobil: 926 13 075

Anne Grasbakken

Anne Grasbakken

Veileder og sertifisør Livsgledehjem
E-post: anne@livsgledeforeldre.no
Mobil: 482 95 786

Tanja Hopsø

Tanja Hopsø

Veileder og sertifisør Livsgledehjem
E-post: tanja@livsgledeforeldre.no
Mobil: 952 63 110

Frøydis Høyem

Veileder og sertifisør Livsgledehjem
E-post: froydis@livsgledeforeldre.no
Mobil: 930 55 168

Knut Wetting

Knut Rane Frengen Wetting

Veileder og sertifisør Livsgledehjem
E-post: knut@livsgledeforeldre.no
Mobil: 924 35 698

Christine Sandø Lundemo

Christine Sandø Lundemo

Veileder og sertifisør Livsgledehjem
E-post: christine@livsgledeforeldre.no
Mobil: 924 57 581

Anne Grasbakken

Mia Solberg

Veileder og sertifisør Livsgledehjem
E-post: mia@livsgledeforeldre.no
Mobil: 408 13 140

E-post: post@livsgledeforeldre.no
Sentralbord: 934 98 500 (man-fre kl. 8-16)
Kristiansand: Markensgate 35 (2. etasje), 4612 Kristiansand
Trondheim: Kongens gate 36, 7012 Trondheim
Oslo: Sentralen, Øvre Slottsgate 3, 0154 Oslo

Org. nr: 991 324 518
© 2005-2016 Livsglede for Eldre

Engasjer deg!

Bli livsgledevenn, meld deg inn i lokallag eller støtt oss.