Våre ansatte

 

Frode Salvesen

Marianne Bremnes

Generalsekretær
E-post: marianne@livsgledeforeldre.no
Mobil: 971 85 848

Frode Salvesen

Frode Salvesen

Administrasjons- og økonomileder
E-post: frode@livsgledeforeldre.no
Mobil: 907 55 902

Christine Sandø Lundemo

Christine Sandø Lundemo

Leder Livsgledehjem
E-post: christine@livsgledeforeldre.no
Mobil: 924 57 581

Stian Bakke

Stian Bakke

Kommunikasjonsleder
E-post: stian@livsgledeforeldre.no
Mobil: 461 27 171

Kristin Indal

Kristin Indal

Rådgiver frivillighet og utdanning
E-post: kristin@livsgledeforeldre.no
Mobil: 977 06 943

Knut Wetting

Knut Rane Frengen Wetting

Veileder og sertifisør Livsgledehjem
E-post: knut@livsgledeforeldre.no
Mobil: 924 35 698

Beate Olimstad

Beate Olimstad

Administrasjonskonsulent
E-post: beate@livsgledeforeldre.no
Mobil: 452 23 631

Mia Solberg

Mia Solberg

Veileder og sertifisør Livsgledehjem
E-post: mia@livsgledeforeldre.no
Mobil: 408 13 140

Frøydis Høyem

Linda Fahle-Johansen

Rådgiver Frivillighet og utdanning
E-post: linda@livsgledeforeldre.no
Mobil: 99 22 64 69

Annbjørg Lyngås

Annbjørg Lyngås

Veileder og sertifisør Livsgledehjem
E-post: annbjorg@livsgledeforeldre.no
Mobil: 926 13 075

Anne Grasbakken

Anne Grasbakken

Veileder og sertifisør Livsgledehjem
E-post: anne@livsgledeforeldre.no
Mobil: 482 95 786

Tanja Hopsø

Tanja Hopsø

Veileder og sertifisør Livsgledehjem
E-post: tanja@livsgledeforeldre.no
Mobil: 952 63 110

Lene Sødal

Lene Sørumshagen Sødal

Koordinator
E-post: lene@livsgledeforeldre.no
Mobil: 413 27 636

Gry Oanes Solbakken

Gry Oanes Solbakken

Veileder og sertifisør Livsgledehjem
E-post: gry@livsgledeforeldre.no
Mobil: 924 93 483

Kaja Solhaugen

Kaja Solhaugen

Veileder og sertifisør Livsgledehjem
E-post: kaja@livsgledeforeldre.no
Mobil: 408 13 142

Borghild Hildrum

Borghild Hildrum Tverdal

Sertifisør og veileder Livsgledehjem
E-post: borghild@livsgledeforeldre.no
Mobil: 909 54 026

Ingvild Finstad

Ingvild Finstad

(i foreldrepermisjon)
Rådgiver frivillighet
E-post: ingvild@livsgledeforeldre.no
Mobil: 481 38 335

Ingvild Finstad

Yvonne K. Brager

Veileder og sertifisør Livsgledehjem
E-post: yvonne@livsgledeforeldre.no
Mobil: 930 98 923

Ingvild Finstad

Renate Koen

Veileder og sertifisør Livsgledehjem
E-post: renate@livsgledeforeldre.no
Mobil: 922 19 531

E-post: post@livsgledeforeldre.no
Sentralbord: 934 98 500 (man-fre kl. 8-16)
Kristiansand: Markensgate 35 (2. etasje), 4612 Kristiansand
Trondheim: Kongens gate 36, 7012 Trondheim
Oslo: Akersgata 43 (2. etasje),  0158 Oslo

Org. nr: 991 324 518
© 2005-2016 Livsglede for Eldre

Engasjer deg!

Meld deg inn i et lokallag eller støtt oss.