Våre ansatte

Hva kan vi hjelpe deg med?
Generalsekretær Arnt H. Jerpstad

Arnt H. Jerpstad

Generalsekretær
E-post: arnt@livsgledeforeldre.no
Mobil: 481 40 290

Økonomisjef Frode Salvesen

Frode Salvesen

Administrasjons- og økonomisjef
E-post: frode@livsgledeforeldre.no
Mobil: 907 55 902

Silje Solbakken

Silje Solbakken

Leder Frivillighet og Utdanning
E-post: silje@livsgledeforeldre.no
Mobil: 926 36 809

Sissel Eikeland

Sissel Eikeland

Koordinator frivillighet og utdanning
E-post: sissel@livsgledeforeldre.no
Mobil: 984 62 244

Lene Sødal

Lene Sødal

Koordinator tjenesteutvikling
E-post: lene@livsgledeforeldre.no
Mobil: 413 27 636

Sigrid Moum

Sigrid Moum

Leder tjenesteutvikling
E-post: sigrid@livsgledeforeldre.no
Mobil: 988 59 539

Ragnhild Ilebekk

Ragnhild Ilebekk

Regnskapsmedarbeider
E-post:ragnhild@livsgledeforeldre.no
Mobil: 458 69 990

Kristin Indal

Kristin Indal

Fagutvikler
E-post: kristin@livsgledeforeldre.no
Mobil: 977 06 943

Borghild Hildrum

Borghild Hildrum

Avdelingsleder og FoU-ansvarlig Livsgledehjem
E-post: borghild@livsgledeforeldre.no
Mobil: 909 54 026

Linda Aune

Linda Aune

Veileder og sertifisør Livsgledehjem
E-post: linda@livsgledeforeldre.no
Mobil: 470 22 953

Tanja Hopsø

Tanja Hopsø

Veileder og sertifisør Livsgledehjem
E-post: tanja@livsgledeforeldre.no
Mobil: 952 63 110

Annbjørg Lyngås

Annbjørg Lyngås

Veileder og sertifisør Livsgledehjem
E-post: annbjorg@livsgledeforeldre.no
Mobil: 926 13 075

Knut Wetting

Knut Rane Frengen Wetting

Veileder og sertifisør Livsgledehjem
E-post: knut@livsgledeforeldre.no
Mobil: 924 35 698

Christine Sandø Lundemo

Christine Sandø Lundemo

Veileder og sertifisør Livsgledehjem
E-post: christine@livsgledeforeldre.no
Mobil: 924 57 581

Anne Grasbakken

Anne Grasbakken

Frivillighetskoordinator
E-post: anne@livsgledeforeldre.no
Mobil: 482 95 786

Kari Sofie Iversen

Kari Sofie Iversen

Veileder livsgledepedagogikk
E-post: kari.sofie@livsgledeforeldre.no
Mobil: 470 24 466

Randi Palmgren Heimstad

Randi Palmgren Heimstad

Veileder livsgledepedagogikk
E-post: randi@livsgledeforeldre.no
Mobil: 934 51 078

E-post: post@livsgledeforeldre.no
Sentralbord: 934 98 500 (man-fre kl. 8-16)
Kristiansand: Markensgate 35 (2. etasje), 4612 Kristiansand
Trondheim: Kongens gate 36, 7012 Trondheim
Oslo: Rosenborggata 3, 0356 Oslo

Org. nr: 991 324 518
© 2005-2016 Livsglede for Eldre

Engasjer deg!

Bli livsgledevenn, meld deg inn i lokallag eller støtt oss.
Les mer her